Národní 19, Praha 1

+420 224 240 570

downtown@jsc.cz

Rezervace

TripAdvisor

Pracovní nabídky

Hostel Downtown v centru Prahy momentálně hledá zájemce na pozice:

  • Recepční
  • Údržbář

RECEPČNÍ

Jste komunikativní, zodpovědní, máte rádi legraci a cestování? Pak hledáme právě VÁS! - NÁSTUP IHNED ČI DLE DOHODY!

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • znalost AJ na dobré úrovni (druhý světový jazyk výhodou)
  • uživatelskou práci na PC
  • zodpovědnost, spolehlivost a veselou povahu
  • příjemné vystupování a výborné komunikační schopnosti
  • časovou flexibilitu
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení (příplatky za svátky, víkendy nočních směn a přesčasy)
  • motivační finanční bonusy a provize za prodej dalších služeb
  • možnost plánování směn
  • snídaně v hostelu zdarma + zvýhodněné stravování v partnerské restauraci
  • mladý mezinárodní kolektiv a přátelskou atmosféru
  • jistotu dlouhodobé práce a kariérní postup
  • individuální přístup v rozšíření odpovědnosti, znalostí a jiných možností
  • setkání s cestovateli z celého světa a možnost mluvit všemi jazyky na které si jen vzpomenete :-)

Náplň práce:

  • check-in a check-out hostů
  • vyřizování rezervací a plateb
  • komunikace s hosty
  • prodej doplňkových služeb
  • administrativa spojená s chodem hostelu

Další:

  • jedná se o 12-ti hodinové denní a noční směny
  • vhodné pro studenty VŠ i čerstvé absolventy
  • praxe není nutná
  • typ smlouvy: brigada, práce na HPP i VPP
  • jsme tým a atmosféra na hostelu je pro nás prioritou číslo jedna
  • jedná se o práci živou, plnou hostů a komunikace
  • hledáme kolegy plné energie a nadšení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis (včetně motivačního dopisu) na emailovou adresu: klimendova@jsc.cz       V případě, že se Vám neozveme do 72 hodin, volejte prosím na telefonní číslo: 601 346 215.

ÚDRŽBÁŘ

 Dokážete opravit nábytek, malovat a hledáte práci v uzavřené budově? Pak hledáme právě VÁS! NÁSTUP IHNED!

Požadujeme:

  • zodpovědnost, spolehlivost
  • manuální schopnost
  • snahu učit se novým věcem
  • výuční list

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • dlouhodobou spolupráci
  • práci v uzavřené budově
  • stravovací a jiné benefity
  • pracovní oděv

  • opravy nábytku
  • malování
  • pokládání koberců
  • drobná instalatérská údržba

Další:

  • pracovní doba pondělí - pátek (8-16,30 hod)
  • živnostenský list výhodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis (včetně motivačního dopisu) na emailovou adresu: mamut98@seznam.cz

Zasláním svého životopisu souhlasíte, aby společnost JSC Travel s.r.o. zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, obecné nařízení o ochraně osobních údajů („GDPR“) a dalšími právními předpisy po dobu trvání výběrového řízení.

Rezervace